Stacja Robocza LWI V Flexx UNIXX III

Spawarka laserowa do naprawy dużych form wtryskowych

spawarka_laserowa_vision_lasertechnik_unixx_iii_stacja

Najwyższa precyzja, bez względu na to czy chodzi o naprawę form ważących kilka ton, obróbkę małych narzędzi czy spawanie dużych obudów z blachy, jest gwarantowana przez stację roboczą UNIXX III. Dzięki spawarce laserowej FLEXX, stacja ta jest w stanie sprostać każdemu zadaniu.

Dostarczone oprogramowanie, które jest częścią urządzenia, zapewnia szybki i precyzyjny proces spawania. Dzięki zasięgowi wynoszącemu 700 mm w osi X oraz 400 mm w osi Y, możliwe jest spawanie dużych elementów bez konieczności ich przemieszczania.

Uniwersalna spawarka laserowa Vision

Małe elementy o masie do 300 kg można spawać na specjalnym stole, który jest dostarczany razem z urządzeniem. Możliwość dostosowania pozycji roboczej zapewnia ergonomiczną pracę, a duży stół pozwala na pracę bez przeszkód. W przypadku spawania dużych elementów, stół roboczy może być łatwo przesunięty na bok, umożliwiając przesunięcie przedmiotu pod laser za pomocą wózka widłowego. Rozszerzony zakres długości pozwala na dotarcie do miejsc wymagających szybkiej naprawy, a dodatkowy wspornik na głowicy ułatwia spawanie w trudno dostępnych kątach i rogach.

Scroll to Top