Uchwyty narzędziowe

Uchwyty do mocowania narzędzi polerskich

Uchwyty narzędziowe nadają się do mocowania kamieni polerskich, super kamieni docieraków, super szlifierek i żeber, płatów docierających. Oferujemy oprawki narzędziowe przeznaczone do użytku ręcznego lub razem z polerkami/pilnikarkami posuwisto-zwrotnymi DIPROFIL.

Uchwyty do osełek

Uchwyty do osełek pozwalają na bezpieczne i wygodne użytkowanie osełek, co jest niezwykle istotne podczas obróbki drewna czy metalu. Uchwyty te wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak stal czy aluminium, co gwarantuje długotrwałą i skuteczną pracę.

Uchwyty do osełek dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ich zastosowanie zwiększa precyzję i wydajność pracy, a także minimalizuje ryzyko obrażeń i uszkodzeń narzędzi.

  • uchwyt na kamień polerski lub płaty docierające z max. przekrojem 6x6mm,
  • uchwyt na kamień do polerowania z max. powierzchnią przekroju 4x4mm,
  • uchwyt narzędziowy uniwersalny na kamienie polerskie, docieraki do stosowania razem z polerkami Diprofil. Max grubość narzędzia 6mm.

Zapoznaj się z naszym katalogiem online, aby zapoznać się z pełnym asortymentem narzędzi i uchwytów narzędziowych do mocowania osełek i narzędzi polerskich.

uchwyty-narzedziowe

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą,
prosimy o kontakt.

Scroll to Top