Mikrospawarki Precipulse

Spawarka precyzyjna Preci Pulse

Preci Pulse jest to urządzenie oparte na technologii TIG, a dzięki zaawansowanej technologii przeznaczone do precyzyjnego mikrospawania oraz wykonywania najbardziej precyzyjnych napraw przy formach wtryskowych bez negatywnego wpływu temperatury. Spawarka precyzyjna PreciPulse to urządzenie impulsowe podobne w aplikacjach do pracy spawarki laserowej, a nawet często przekraczające jej możliwości.

Mikrospawarka do precyzyjnego spawania

Efekt polerowania powierzchni po naprawie przy użyciu spawarki impulsowej Preci Pulsa jest znakomity. Totalny brak przegrzania i deformacji powierzchni, prosta obsługa bazuje tylko na zmianie parametrów pozycjometra.

Duża uniwersalność napraw w zakresie zastosowania topnika od 0,2 mm do 2,4 mm.

Precyzyjna mikrospawarka impulsowa Preci Pulse posiada dużą gamę pomocniczego wyposażenia ułatwiającego pracę.

Możliwość wykonywania napraw aluminium przy użyciu pracy impulsowej co pozwala na naprawy niedoskonałości przy wtrysku aluminium.

Oświetlenie stanowiskowe do spawarki

W skład zestawu spawarki impulsowej PreciPulse wchodzi generator światła 150 W oraz elastyczne światłowody zakończone soczewkami zamontowane na podstawie magnetycznej oraz łączącego te dwa elementy elastycznego kabla optycznego. Zestaw ten jest konieczny przy każdych mikrospawaniach. Światło zimn nie powoduje samoistnego załączania filtra UV a elastyczne przewody pozwalają na skierowanie go w najlepszym kierunku dla spawacza.

Stół krzyżowy do spawarek

Idealny dodatek dla niezaawansowanych spawaczy, ale nie tylko wszystko to dzięki posuwom w osiach XYZ w połączeniu z przegubowym mocowaniem. Uzyskana precyzja jak przy spawaniu laserowym. Dzięki regulowanemu mocowaniu możemy podejść do detalu po różnymi kątami. Stół krzyżowy jest w zestawie z metalową podstawą o wymiarach 340×700 mm.

Stereomikroskop

To specjalny mikroskop o 10 krotnym powiększeniu do pracy przy spawaniu form wtryskowych. Wyposażony jest w filtr zabezpieczający przed promieniowaniem.

Mikrospawarki Precipulse

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą,
prosimy o kontakt.

Mikrospawarki do regeneracji form

mikrospawarki-easypulse

Mikrospawarki Easypulse

Przewiń do góry