DiprofilTlo3
Mikrospawarki Precipulse

Preci Pulse  
To urządzenie przeznaczone do najbardziej precyzyjnych prac przy naprawie form wtryskowych lub spawania narzędzi wymagających najwyższej dokładności bez efektu przegrzania materiału. 

Precy-pulse to wynik 10-letniej niemieckiego producenta, który bazując na technologii TIG stworzył urządzenie impulsowe podobne w pracy do spawania laserowego, a nawet w niektórych przypadkach lepszego, bardziej uniwersalnego i tańszego. 

Precy-pulse to system, który dzięki użyciu mechanicznych potencjometrów do sterowania poszczególnymi zadaniami, jest bardzo prosty w obsłudze, a jednocześnie odporny na usterki. 
Elektroniczne sterowanie łukiem elektrycznym sprawia, że urządzenie działa bardzo podobnie do spawarki laserowej. Zakres stosowania drutu spawalniczego wynosi od 0,2 mm do nawet 2 mm. W każdej chwili można przełączyć urządzenie na pracę w tryb impulsu ciągłego, co powoduje przejście na funkcjonalność spawania TIG, które przeznaczone jest do napawania większych ubytków lub łączenia elementów. 

Precy-pulse występuje w dwóch wersjach – TIG-DC oraz TIG-AC. System można rozbudować o mikroskop z bardzo czułym filtrem, stół krzyżowy do jeszcze bardziej precyzyjnych prac, specjalistyczne oświetlenie oraz szereg palników i uchwytów magnetyczny

Czy jesteś zainteresowany tym produktem?

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne

Mikrospawarki do regeneracji form

Mikrospawarki Easypulse
footer logo
biuro@diprofil.pl
+48 15 844 80 00
Krzywa 48B, 37-450 Stalowa Wola