Elastyczne osełki ceramiczne Super Stones

Osełki ceramiczne

Super Stones to kamienie z włókna ceramicznego (osełki ceramiczne), które mogą być używane razem ze wszystkimi maszynami do polerowania/pilnikowania Diprofil, ultradźwiękowym systemem polerowania lub ręcznie. Zalecany do ogólnych zastosowań na wąskich powierzchniach i w ciasnych przestrzeniach, gdy wymagane jest cienkie narzędzie. Doskonały również do usuwania twardego kamienia pozostałego po procesie EDM.

Kamienie polerskie super stones

Kamienie Super Stones są dostępne w grubości 1 mm i długości 150 mm w szerokości 2, 4, 6 lub 10 mm o granulacji 120 – 1200. Kliknij tutaj, aby zobaczyć tabelę pełnego asortymentu (otwiera się jako PDF).

Super szlifierki

Do użytku z rękojeściami obrotowymi (tuleja 3 mm) oraz ze wszystkimi maszynami do polerowania/pilnikowania Diprofil. Doskonały do ogólnych zastosowań wykończeniowych. Dostępne w 3×50 mm o granulacji 120 – 1200. Kliknij tutaj, aby zobaczyć tabelę pełnego asortymentu (otwiera się jako PDF).

  • Charakterystyka:
    Idealny do precyzyjnego wykańczania trudno dostępnych i szczegółowych powierzchni, takich jak krzywe, żebra i szczeliny;
  • Do stosowania w wąskich miejscach, gdzie inne kamienie nie mogą być użyte z powodu pękania;
  • Odporność na ciepło (do 160 stopni Celsjusza) sprawia, że doskonale nadają się do użytku razem z ultradźwiękowymi urządzeniami do polerowania;
  • Można go łatwo przyciąć do pożądanego kształtu i wymiaru;
  • Nie zatyka się nawet w przypadku użycia w stosunkowo miękkich materiałach, takich jak aluminium lub miedź;
  • Bardzo elastyczny i niezwykle wytrzymały, więc nie pęka pod naciskiem;
  • Dostępne w wielkości ziarna 120 – 1200, łatwe do zidentyfikowania dzięki kodowaniu kolorami.
super-stones

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą,
prosimy o kontakt.

Scroll to Top