Spawarka laserowa Vision LWI V FLEXX

Spawarka laserowa Vision LWI V FLEXX

lwi_v_flexx-spawarka-laserowaLaserowe urządzenia z serii LWI V Flexx to światowa czołówka w dziedzinie mikrospawania laserowego, zarówno w trybie ręcznym, jak i za pomocą sterowania joystickiem. Te wielozadaniowe stacje robocze są elastyczne i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz zintegrowane z innymi systemami. Lasery Flexx o mocy wyjściowej 120 W, 180 W lub 300 W dostarczają wystarczającą moc do rozmaitych zastosowań.

Liczba ponad 1000 zainstalowanych urządzeń z serii LWI V świadczy o ich imponującej wydajności i stabilności.

Maszyny charakteryzują się nowoczesnym i dynamicznym designem, a ich laserowa głowica serii V wyposażona jest we wszystkie standardowe funkcje niezbędne w przemyśle produkcji narzędzi, form wtryskowych, precyzyjnej mechaniki i technologii czujnikowej.

Dla zastosowań, które wymagają niestandardowych funkcji, oferujemy opcjonalne pakiety dostosowane do konkretnych warunków pracy. Przykładowo, dostępne są zestawy do stabilizacji energii i rozmiaru plamki w zakresach mikrometrów, co jest przydatne w produkcji mikrozespołów w branżach medycznej i mikrosensorowej.

Spawarka laserowa sterowana mikroprocesorem

Niezależnie od aktualnych potrzeb, systemy LWI V Flexx są gotowe do przyszłych zastosowań i łatwo można je rozbudować o nowe technologiczne rozszerzenia. Jeśli nie znajdziecie Państwo odpowiednich akcesoriów w naszej ofercie, prosimy o kontakt – jesteśmy gotowi pomóc w rozwiązaniu problemów i znalezieniu optymalnych opcji dla waszych potrzeb.

Profile T-slot w solidnym podstawowym profilu ułatwiają podłączenie głowicy laserowej do waszych systemów.

Każdy z naszych dostępnych laserów jest wyposażony w zestaw czujników monitorujących proces spawania oraz alarmujących o ewentualnych błędach na wyświetlaczu. Dzięki modularnemu designowi, ewentualne naprawy są szybkie i niedrogie, a części zamienne są dostępne nawet dla starszych modeli laserów. Możemy dostarczyć części zamienne nawet dla serii I laserów, które są w użyciu przez naszych klientów na całym świecie od ponad 20 lat.

Scroll to Top